8 Ekim 2010

Reebok -ZigTech


ZIGTECH NEDİR?


Sporcunun harcadığı enerjiyi muhafaza edip, enerjinin geri dönüşümünü sağlamak amacıyla tasarlanmış Reebok’a özel bir ayakkabı teknolojisidir.


NASIL ÇALIŞIR?


· Topuk vuruşundaki darbeyi emer.
· Ayakkabı boyunca bir enerji dalgası gönderir.
· Kullanıcıyı her adımda daha ileri iter.
· ZigTech enerjiyi bir zigzagdan diğerine iletir. Her adımda sizi daha ileri iten benzersiz bir enerji dalgası yaratır.


Klasik enerji dönüşümü teknolojileri sadece topuk üzerine yoğunlaşırken, ZigTech enerjinin tüm ayağa yayılmasını sağlar. Zemini kavrayan taban, enerjinin vücutta uzun süre depolanmasına olanak verir. Zigzaglarla birlikte enerji dönüşümünü hissedersiniz!


SONUÇ


Enerji dönüşümü ve yastıklama özelliği sayesinde bacak kaslarında, özellikle baldırlarda ve diz arkası kirişlerinde oluşan yıpranma ve gerginliği klasik koşu ayakkabılarına göre azaltır, böylece bacak kaslarınız daha az çalışır ve yorgunluk hissinde önemli ölçüde azalma sağlanır. Enerjiyi daha etkin kullanan bir ayakkabıyla kaslarınız antrenman süresince gereğinden fazla çalışıp yıpranmaz.

Flormar Nail Art


Flormar’ın ince uçlu ojesi Nail Art ile tırnaklarınızı birer sanat eserine dönüştüreceksiniz.
Her kadın, güzel ve bakımlı tırnaklara sahip olmak ister. Flormar, kadınların arzularını gerçeğe dönüştürüyor.
Tırnaklarınızın daha dikkat trendy ve bakımlı gözükmesini sağlayan Flormar Nail Art Oje ile oje sürme sanatının piri olacaksınız.
Flormar Nail Art, ince fırçası ve canlı renkleriyle tırnaklarınızın üzerinde istediğiniz çizgi ve şekilleri oluşturmanızı sağlıyor. Benzersiz yapısı ile Flormar Nail Art kadınların gözde ürünü olacak. Fırça yapısı ile de evinizde french manikür yapma olanağı sunan Nail Art’ın birbirinden farklı pembeden, yeşile, sarıdan, beyaza kadar 12 farklı renk seçeneği bulunuyor.
Flormar Nail Art’ı Uygulamak İçin:
• Uygulama öncesi bir kat baz uygulamak ojeyi daha güzel gösterecektir. (Flormar 301, True Color 07 ya da Supershine 01)
• Üzerine seçtiğiniz Nail Art’ı uygulayın,
• Nail Art’ın kurumasını bekleyin ve deseni uzun süre koruması için üstüne Quick Dry Extra Shine kullanabilirsiniz.
Fiyat: 2.20 TL